Najvažnije vesti!

Jovan Miletić
Nadogradnja platforme
Miletić (Admin) Jovan írta 2017. július 29., szombat, 20:53 időpontban

Školska platforma za E-učenje uspešno je nadograđena na aktuelnu verziju. Pridodati su novi formati kurseva i izvršeno je čišćenje sistema. Sve je spremno za novu E-školsku godinu! mosoly

Jelena Stojanović
Uputstvo za prijavljivanje na Moodle platformu
Stojanović Jelena írta 2012. május 22., kedd, 13:29 időpontban

Uputstvo za prvo prijavljivanje na školsku platformu za elektronsko učenje možete naći na sledećoj internet adresi: http://www.politehnika-nt.edu.rs/ucenje.html ili na ovom linku.

Felvehető kurzusok

Elementarna računarska pismenost:

• Osnove računarske tehnike
  • Osnove rada u operativnom sistemu sa grafičkim interfejsom
  • Tekst-procesor
  • Slajd-prezentacije
  • Rad sa tabelama
  • Internet i elektronska komunikacija

Osnovni kurs za korišćenje Moodle platforme.
Preporučujemo ga svima koji planiraju da ikada koriste Moodle u bilo kojoj ulozi.

Otvoren je za sve korisnike ove školske platforme!

Opšte stručni predmet iz Mašinske grupe predmeta. Slušaju ga učenici prve godine u nedeljnom fondu od 2 časa.

Filozofija za završne razrede četvrogodišnjih obrazovnih profila.

Predmet u drugoj godini smera Tehničar za kompjutersko upravljanje.

Modeliranje mašinskih elemenata i konstrukcija za treću godinu obrazovnog profila Tehničar za kompjutersko upravljanje.

Prva godina uskostručnog predmeta za obrazovni profil Tehničar za kompjutersko upravljanje. Predmet na kojem se uči programiranje KUM strugova u nedeljnom fondu od 7 časova vežbi po grupama.

Prva godina, uskostručnog predmeta, u kojoj se uči programiranje KUMA strugova.

Vežbe stručnog predmeta na smeru Tehničar za kompjutersko upravljanje. Slušaju ga učenici četvrte godine u nedeljnom fondu od 4 časa vežbi po grupama.

Druga godina, uskostručnog predmeta, u kojoj se uči programiranje KUMA glodalica.

Predmet u drugoj godini smera Mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje

Stručni predmet za 2. razred smera Tehničar za kompjutersko konstruisanje

Prvi koraci sa kodom za tehničare za robotiku.

Izučava različite programske jezike, a zatim se fokusira na izučavanje programskog jezika C, koji se nastavlja i naredne školske godine.

Predmet u trećoj godini smera Tehničar za robotiku

Kurs pokriva napredno programiranje u programskom jeziku C

Kurs za Tehničare mehatronike. Umesto opisa, evo jednog sjajnog učeničkog rada:

Predmet u drugoj godini smera Tehničar Mehatronike

Modul na trećoj godini smera Tehničar mehatronike, nastavlja se na modul Digitalna elektronika

Modul na trećoj godini smera Tehničar Mehatronike